Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
NOVINKY OD NÁS
Doplňte, prosím, Váš email a po přijetí do vaší emailové schránky ho otevřete a potvrďte proklikem. Nyní Vám již nic neunikne!!!

 

 

 1. Úvod
 2. Hygienické potřeby
 3. Čistící prostředky
 4. Univerzální a dezinfekční ...
 5. Univerzální postřiková dezinfekce, 500ml., rozprašovač, bez obsahu chloru, STAR, 3521 (virucidní, baktericidní, fungicidní)

Univerzální postřiková dezinfekce, 500ml., rozprašovač, bez obsahu chloru, STAR, 3521 (virucidní, baktericidní, fungicidní)

Tekutý dezinfekční, intenzivně čisticí prostředek určený k dezinfekci a současně i k čištění povrchů. Spolehlivě likviduje viry, bakterie, kvasinkovit... celý popis
Dostupnost
Dodání 3 - 6 dnů.
90,63 Kč
74,90 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:942523.10
EAN kód:8594008597713
Výrobce:STAR
 • Kompletní specifikace
 • Ke stažení
 • Univerzální postřiková dezinfekce, 500ml., rozprašovač, bez obsahu chloru, STAR, 3521 (virucidní, baktericidní, fungicidní)
  Univerzální postřiková dezinfekce, 500ml., rozprašovač, bez obsahu chloru, STAR, 3521 (virucidní, baktericidní, fungicidní)
  Dodání 3 - 6 dnů.
  90,63 Kč
  74,90 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

Tekutý dezinfekční, intenzivně čisticí prostředek určený k dezinfekci a současně i k čištění povrchů. Spolehlivě likviduje viry, bakterie, kvasinkovité plísně (virucidní, baktericidní, fungicidní účinky proti kvasinkovitým houbám). Vhodný především do potravinářství, stravovacích provozů, zdravotnictví a jiných, kde je požadováno čištění současně s dezinfekčním účinkem. Použitelný na všechny vodou omyvatelné povrchy, předměty, nástroje, sanitární zařízení, obklady. Neobsahuje chlór.

Charakteristika:
Dostupná balení:
Hlavní čištěný povrch:
Oblast použití:
pH:
Symboly nebezpečnosti po přívětivý úklid:
Typ úklidu:
 
Použití
DávkováníK přímému použití a snadné aplikaci pomocí rozprašovače.
Návod k použitíPovrchy myjte ručně dle potřeby. K mytí a dezinfekci s virucidními, baktericidními a fungicidními účinky proti kvasinkovitým houbám. Doba působení 10 minut nebo do zaschnutí. Určeno pro profesionální i neprofesionální uživatele.
Technické detaily
K přímému použitíUrčeno k přímému použití.
Parfemacebez parfemace
Viskozitanízká
Vzhledbezbarvá kapalina
Logistické informace
500 ml10 ks v krabici / 420 ks na paletě
Kódové značení produktů – EAN kód / Katalogové číslo
500 ml8594008597713 / 3521

Složení:

Složení dle (ES) č. 648/2004: Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, kationové povrchově aktivní látky, fosfonáty. Účinná látka: Alkyl dimethyl benzyl ammonium chlorid 0,6 g/kg, Alkyl dimethyl ethylbenzyl ammonium chlorid 0,6 g/kg. Pravděpodobné nepříznivé vedlejší účinky: Neočekávají se. Pokyny pro první pomoc: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte vodou. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte obal nebo štítek výrobku. Pokyny pro bezpečné zneškodnění přípravku: Vypláchnutý obal odevzdejte k recyklaci. Nespotřebovaný přípravek odevzdejte v místě určeném pro likvidaci odpadů.

 

UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí.

K dispozici bezpečnostní a technický list ke stažení.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.