Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po–Pá 7:00–15:30)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
NOVINKY OD NÁS
Doplňte, prosím, Váš email a po přijetí do vaší emailové schránky ho otevřete a potvrďte proklikem. Nyní Vám již nic neunikne!!!

Medicarine 300ks tablety

Dezinfekční přípravek ve formě tablet pro dezinfekci všech omyvatelných povrchů a předmětů na bázi aktivního chlóru.Výhody pro uživatele:je vysoce účinný a rychlýúčinnost na MRSA potvrzena v koncentraci 1 tableta/ 10 l vody s expozicí 5 minut !vyniká snadným použitím a dobrou materiálovou snášenlivo... celý popis
Dostupnost
Dodání 3 - 6 dnů
2 208,98 Kč
/ ks
1 825,60 Kč
bez DPH
EAN kód:4028163046617
Kompletní specifikace

Dezinfekční přípravek ve formě tablet pro dezinfekci všech omyvatelných povrchů a předmětů na bázi aktivního chlóru.

Výhody pro uživatele:

  • je vysoce účinný a rychlý
  • účinnost na MRSA potvrzena v koncentraci 1 tableta/ 10 l vody s expozicí 5 minut !
  • vyniká snadným použitím a dobrou materiálovou snášenlivostí
  • je ekonomický


Spektrum účinnosti: baktericidní, virucidní (včetně HBV a HIV), fungicidní a tuberkulocidní

Složení: 
účinná látka: dichlorisokyanurát sodný 99%, 1 tableta o hmotnosti 2,72 g obsahuje 1,5 g aktivního chlóru

Návod k použití: 
Dezinfekční roztok připravte bezprostředně před použitím rozpuštěním příslušného počtu tablet ve studené vodě. Plochy omyjte a nechejte vyschnout, předměty ponořte do roztoku a následně opláchněte čistou vodou. Dezinfikované plochy předem očistěte a zbavte organických látek. Tabletu položte na sifón, zalijte vodou, nechejte působit co nejdéle. 
Uživatelský komfort je možno zvýšit použitím vody o teplotě do 35 stupňů Celsia. Pro zvýšení čistící účinnosti pracovních roztoků dezinfekčního prostředku Medicarine doporučujeme kombinaci s neutrálními nebo mírně zásaditými (pH do 10,0) čistícími prostředky. Nemíchejte s kyselými čistícími prostředky.

 

Oblast použitíDávkováníDoba působení
Dezinfekce všech omyvatelných ploch
a předmětů ve zdravotnictví, veterinárních,
potravinářských, stravovacích, ubytovacích 
zařízeních apod.
2 tablety / 10 l vody5 minut
Biologické znečištění (krev, hnis, výměšky)1 tableta / 1,5 l vody30 min
Účinek na HBV (virus hepatitidy B)1 tableta / 1,5 l vody30 min
Účinek na TBC2 tablety / 10 l vody30 min

Doba minimální trvanlivosti: 24 měsíců

 

Kde nás najdete

Nově od pondělka 13.1.2025

vás přivítáme na adrese

Ostravská 812, Sviadnov

(vedle Transdev, bývalé ČSAD, naproti Keška-FM)

 

Kontakty
(Po–Pá 7:00–15:30)
2012–2021 © TIP OFFICE 111 s.r.o. – Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz