Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
NOVINKY OD NÁS
Doplňte, prosím, Váš email a po přijetí do vaší emailové schránky ho otevřete a potvrďte proklikem. Nyní Vám již nic neunikne!!!

 

 

  1. Úvod
  2. O NÁS

Společnost  TIP  OFFICE  111 s.r.o. působí na českém trhu jako dodavatel poskytující svým zákazníkům a partnerům komplexní služby v oblasti papíru, kancelářských potřeb, školních potřeb, drogerie, hygieny, občerstvení a stále se rozrůstajících reklamních  služeb. Garantujeme kvalitu, která je naší prioritou a získává nám stále více zákazníků, se kterými navazujeme dlouhodobé vztahy.

Chod společnosti zajišťují vysoce vyškolení a kvalifikovaní pracovníci, kteří mají dlouholeté  zkušenosti s nabízeným zbožím a službami.

Našim partnerům nabízíme katalog, který obsahuje více než 3 500 položek, bohatý výběr značek a typů produktů od papíru, archivace, psacích potřeb, cartridge a tonery, prezentační a kancelářské techniky až po obaly, hygienické potřeby a občerstvení……. . Nedílnou součásti je elektronický obchod www.tipoffice.cz , který obsahuje cca 25 000 položek.

Další nedílnou součásti společnosti je široká nabídka reklamních a dárkových předmětů, na přání opatřena logem Vaší firmy. Kvalitu zajišťujeme kompletním servisem, od dodání vybraného produktu přes grafickou úpravu a kvalitní zpracování loga Vaší firmy.

Dále se věnujeme nabídkou kalendářů a diářů různých nakladatelství,kde na přání zákazníka zhotovíme potisk dle jeho požadavků.

Jak se dostanu do TIP OFFICE:

prodejna foto 1prodejna foto 2prodejna foto 3certicfikat
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.